Oligo-Elite skutecznie wpływa na elastyczny wygląd skóry niwelując zmarszczki i przebarwienia skórne. Oligo-Elite to także rewelacyjne rozwiązanie stosowane w walce z nadwagą i otyłością. Produkt zawiera Oligonol - opatentowany japoński ekstrakt polifenoli, produkowany przez firmę Amino UP Chemical Co.

Oligonol

Oligo-Elite to pierwszy na świecie i jedyny w Polsce ekstrakt polifenoli o „niskiej masie cząsteczkowej” (monomery i oligomery) pozyskany z owoców liczi (85%) i zielonej herbaty (15%).

Owoce liczi (litchi chinensis) spożywane w Azji Południowo-Wschodniej od czasów starożytnych. Dzięki zawartości polifenoli klasują się na drugim miejscu po truskawkach. Ich inną cechą szczególną jest wysoka zawartość rzadkiego polifenolu jakimi jest proantocyjanidyna - A (polifenol o niskiej masie cząsteczkowej).

Polifenole o niskiej masie cząsteczkowej zawarte w Oligo-Elite warunkują 5 x lepszą wchłanialność w przewodzie pokarmowym, a zarazem warunkują wielokrotnie silniejsze działanie na organizm. Zawarty w Oligo-Elite Oligonol poparty jest również ponad 30 opublikowanymi badaniami klinicznymi na świecie. Ponadto jedno z badań obserwacyjnych (niepublikowane) zostało przeprowadzone również w Polsce. Badania potwierdziły, że pokarmy bogate w polifenole zmniejszają stres oksydacyjny, zapewniają prawidłową funkcję układu sercowo – naczyniowego, chronią centralny układ nerwowy i zmniejszają ryzyko powstawania niektórych nowotworów.

OLIGO-ELITE TO POCZUCIE SIŁY, ZDROWIA, MŁODOŚCI I PIĘKNA!

W większości ekstraktów zawierających polifenole, ilość łatwo przyswajalnych monomerów, dimerów i trimerów jest na ogół mniejsza niż 10%. Zawarty w Oligo-Elite Oligonol, dzieki opatentowanej metodzie skracania  długołańcuchowych polimerów polifenolowych (oligomeryzacji), zawiera prawie 35% monomerów, dimerów i trimerów – które warunkują aktywność biologiczną.

ZALECANE SPOŻYCIE

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując Oligo-Elite 2 x dziennie, co 12 godzin, po jednej tabletce. Nie stosować w trakcie jedzenia. Zalecamy spożywanie suplementu godzinę przed posiłkiem lub godzinę po posiłku.

BRAK KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW, POLEPSZACZY I ŻELATYNY

+

INNOWACYJNY SKŁAD, NAJWYŻSZA WCHŁANIALNOŚĆ, BADANIA KLINICZNE

=
Oligonol

Skuteczność

JAK POWSTAJE OLIGONOL?

Sama natura

Dzięki opatentowanemu procesowi słabo przyswajalne długołańcuchowe polimery polifenole zawarte w liczi i zielonej herbacie są przekształcane do bardzo wysoko wchłanialnych krótkołańcuchowych monomerów i oligomerów

Lepsze wchłanianie

Kiedy stosować Oligo-Elite?

Sport

Sport

Oligo-Elite zwiększa wytrzymałość oraz przyspiesza regenerację po wysiłku

Czytaj dalej »
Nadwaga i otyłość

Nadwaga i otyłość

Oligo-Elite powoduje spadek wagi, dzięki redukcji trzewnej tkanki tłuszczowej

Czytaj dalej »
Uroda

Uroda

Oligo-Elite redukuje zmarszczki i przebarwienia oraz poprawia elastyczność skóry.

Czytaj dalej »
Układ sercowo naczyniowy

Układ sercowo naczyniowy

Oligo-Elite poprawia krążenie krwi w układzie sercowo - naczyniowym, co rozwiązuje problem mn. tzw. "zimnych rąk i stóp"

Czytaj dalej »

POCHODZENIE OLIGO-ELITE

Producent

Amino up Chemical to biotechnologiczna firma, mająca siedzibę w Sapporo w Japonii. AUC specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu nowych substancji bioaktywnych z naturalnych źródeł. AUC współpracuje w zakresie badań naukowych z ponad 80 uniwersytetami, szpitalami, jednostkami badawczymi na świecie m.in. Uniwersytety w USA - Harvard , Columbia w Nowym Yorku, Yale, MD Anderson Cancer Center Houston; w Japonii - Tokyo, Kyoto University. Produkcja odbywa się w sposób zgodny z certyfikatem GMP i wykorzystuje rośliny z ekologicznych plantacji w Saporro. Obiekt zgodny z normą ISO 9001:2008 i ISO 22000:2005

Certyfikaty

W 2014 roku Oligonol uzyskał status „GRAS” (Generaly Recognized as Safe) przyznawany przez FDA (Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków). Status ten potwierdza ogólne bezpieczństwo i jakość Oligonolu. Oligonol ponadto posiada status: koszerności, gluten free, Non-GMO, etc. W 2014 roku Oligonol uzyskał prestiżowy certyfikat przyznawany przez władze regionu Hokkaido (Japonia) (tzw. "Heathy Do"). Certyfikat ten jest przyznawany wyłącznie producentom za prozdrowotne działanie wytwarzanych przez nich konkretnych produktów, działanie to ponadto musi być poparte badaniami klinicznymi.  


Nagrody

Oligonol jest laureatem wielu prestiżowych nagród m.in. Best New Product Award 2007 (Międzynarodowy Kongres Polifenoli i Zdrowia Kyoto, Japonia), Nutri Award 2008 (Natrual Products Expo West, USA), Supply Side West Scientific Excellence Award 2011

Konsultant Naukowy

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem naukowym, dr n. med. Norbertem Szalusiem.
Norbert zdjecie
fot. Wunsche & Samsel

dr n. med. Norbert Szaluś ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Specjalista w zakresie medycyny nuklearnej, obecnie w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej. Autor około 100 publikacji naukowych w czasopismach zagranicznych i krajowych w zakresie diagnostyki i terapii chorób onkologicznych.   Więcej »

Gdzie dostanę Oligo-Elite?

 

 

Sprzedaż Oligo-Elite w Polsce odbywa się drogą online lub u Twojego dystrybutora

 

Oligonol
ilość opakowań
-+